Nasze cele

O nas » Nasze cele

   Działalność Ambi Finanse nastawiona jest na kompleksową obsługę wierzytelności oraz profesjonalne zarządzanie biznesowymi wierzytelnościami naszych Klientów. Działamy na terenie całej Polski.

OFERUJEMY pomoc w zakresie poradnictwa prawnego, mediacji, UPADŁOŚCI KONSUMENCKIEJ, ODDŁUŻENIA.

   W efekcie ciągłych obserwacji rynku, analizy zmieniającej się sytuacji gospodarczej i badań potrzeb naszych Klientów wprowadzamy pożądane wciąż na rynku produkty.
   Mając na uwadze Państwa potrzeby dostosujemy swój sposób działania do Państwa oczekiwań. Naszą dewizą jest elastyczność naszych usług z zachowaniem indywidualnego podejścia do Klienta oraz do Dłużnika, zarówno pod względem konstruowanej przez nas oferty, jak i sposobu windykacji. Dokładamy wszelkich starań by działania nasze były efektywne i polepszały płynność finansową przedsiębiorstw.

   Naszym CELEM jest umocnienie sytuacji finansowej firm poprzez skuteczną i szybką windykację, zdobycie zaufania u obecnych Klientów Grupy Ambi i pozyskanie grona nowych Klientów. Oferujemy skuteczną windykację powierzonych nam spraw przy zachowaniu gwarancji najlepszej obsługi, poprzez profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta oraz do każdej przekazanej sprawy. Dążymy do maksymalizacji zadowolenia naszych Klientów. Udzielamy wszechstronnej pomocy w zakresie poradnictwa prawnego, mediacji, UPADŁOŚCI KONSUMENCKIEJ, ODDŁUŻENIA.

   Państwa czas i pieniądze przeznaczone na własną windykację oraz prawników mogą być zaoszczędzone poprzez zlecenie windykacji lub sprzedaż wierzytelności Ambi Finanse, co pozwoli Państwu na pozyskanie nowych kontrahentów czyli zwiększanie obrotów i zysków.

Państwa kłopoty mogą być rozwiązane poprzez odpowiednie doradztwo i pomoc w zakresie poradnictwa prawnego, mediacji, UPADŁOŚCI KONSUMENCKIEJ, ODDŁUŻENIA.