All inclusive

Promocje » All inclusive

   Potrzebujesz łącznie paru usług aby usprawnić swój proces windykacji? Zastanawiasz się kto jest Twoim dobrym kontrahentem, a kto nie? A może obawiasz się z kim podejmujesz współpracę? Potrzebujesz prewencji, windykacji i ochrony swoich wierzytelności? Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie. Przetestuj nas przy kompleksowej współpracy.

   Oferujemy Państwu możliwość przetestowania pakietu all inclusive czyli łączenie naszych usług na niezwykle korzystnych warunkach. Tylko teraz dla Ciebie oferta łączenia usług, która przyniesie Ci wymierne korzyści w postaci środków na Twoim koncie bankowym.

PAKIET ALL INCLUSIVE obejmuje możliwość wykorzystania w ciągu roku od zawarcia umowy następujących usług:

Zadzwoń i dowiedz się ile to kosztuje?

Jeśli chcesz stworzyć swój indywidualny PAKIET skontaktuj się z nami sporządzimy go wyłącznie dla Ciebie – na miarę Twoich potrzeb. Pamiętaj, że łączenie usług jest w korzystnej cenie.

Opis PAKIETU ALL INCLUSIVE:

I. WINDYKACJA NALEŻNOŚCI – 5 spraw

    Gdy kontrahent nie zapłaci lub spóźnia się notorycznie z zapłatą, a Ty potrzebujesz pieniędzy i obawiasz się, że możesz ich nie odzyskać? Masz dosyć telefonów do dłużnika i przypominania mu o tym, że termin płatności minął? Nie chcesz dalej prosić się o swoje pieniądze? Dłużnik notorycznie Ci obiecuje zapłatę, a pieniędzy nie wpłaca? Czynności własnego działu windykacji nie dają Ci oczekiwanego rezultatu? Najlepszym rozwiązaniem jest dla Ciebie windykacja wierzytelności.

   Ambi Finanse daje Państwu możliwość przekazania w ciągu roku 5 spraw do windykacji (dotyczy spraw, których jeszcze nie były kierowane do sądu czyli na etapie polubownej windykacji).

   Sprawy przyjmujemy do windykacji za 0% naszej prowizji. Odzyskujecie Państwo 100% należności głównej.
   Obsługa windykacyjna obejmuje działania polubowne, sądowe i komornicze. Zapewniamy pełną, profesjonalną i kompleksową usługę windykacyjną i prawną.

II. OPINIA O KONTRAHENCIE – 10 kontrahentów

    W oparciu o bazę danych Ambi Finanse nasi pracownicy dokonają analizy Państwa dłużnika oraz przekażą pisemną informacje uzyskaną na jego temat.

III. MONITORING PŁATNOŚCI – 20 faktur

   Chcesz zapobiec nieterminowemu realizowaniu wierzytelności i poprawić swoją kondycję finansową? Twój kontrahent płaci z dużym opóźnieniem, a spływu pieniędzy nie możesz sobie zaplanować? Monitoring jest dla Ciebie, zatem świetnym rozwiązaniem. Pomożemy Ci odzyskać pieniądze w terminie. Stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę.

   Ambi Finanse oferuje możliwość korzystania w ramach pakietu all inclusive z monitoringu. Możemy monitorować faktury jeszcze niewymagalne albo już wymagalne, gdzie Twój kontrahent płaci, lecz z dużym opóźnieniem (przyjmujemy do obsługi do tzw. wczesnej windykacji).

IV. PIECZĘĆ chroniąca Państwa wierzytelności - bezpłatnie

   Troszczysz się o utrzymanie płynności finansowej swojej firmy oraz przewidziany spływ wierzytelności? Potrzebujesz działań prewencyjnych? Chcesz ostrzec kontrahentów przed nieterminowym regulowaniem wierzytelności i konsekwencjami z tego faktu wynikającymi, zapewnić sobie wsparcie profesjonalnej firmy windykacyjnej chroniącej twoje wierzytelności? Pieczęć prewencyjna jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

Otrzymujesz PIECZĘĆ od nas teraz bezpłatnie.

   Ambi Finanse daje możliwość korzystania z wizerunku firmy Ambi Finanse poprzez udostępnianie pieczęci, którą możecie Państwo dowolnie dysponować używając jej wizerunku na fakturach, notach odsetkowych, notach księgowych i obciążeniowych, wezwaniach do zapłaty, monitach oraz innych dokumentach księgowych.
Pieczęć ma być przestrogą dla nierzetelnych kontrahentów, iż należność w przypadku braku zapłaty zostanie skierowana do windykacji do Ambi Finanse. Ma działać jak ostatnie ostrzeżenie.
Celem pieczęci jest zminimalizowanie zjawiska nieterminowego spływu wierzytelności oraz ograniczenie własnych czynności windykacyjnych wierzyciela.